Metabolizmayı Hızlandıran ve Yağları Yakan Mucize İçecek

Vücutta biriken yağları yakmak için kullanılan bu doğal içecek limon ve chia ile hazırlanıyor. Bu faydalı içecek ayrıca; soğuk algınlığından korunmaya yardımcı oluyor, vücudu temizliyor ve yağ birikimini önlüyor.

Vücuttaki birikmiş yağı yakmak amacıyla limon ve chia için;  Bu malzemelerin her ikisi de oldukça sağlıklı malzemeler. Ancak ikisini bir içecekte bir araya getirince ortaya çıkan sonuç şaşırtıcı.

Malzemeler; Yarım Limon suyu, 1 yemek kaşığı Chia tohumu,  1 yemek kaşığı Bal, 1,5 su vardağı içme suyu

Tarif: Öncelikle chia tohumlarını en az 1 saat suda bekletmeniz gerekiyor. Chia tohumları suyu emince, içindeki lifler nedeniyle jelimsi topak görünümünü alacak. Ardından tüm malzemeleri mutfak robotuna koyup iyice karıştırın. İşte hepsi bu. Yağ yakıcı içeceğiniz hazır. Bu lezzetli içeceği her gün sabahları tükemelisiniz. Böylece metabolizmanız hızlanacak, daha hızlı ve etkili şekilde kilo vereceksiniz.

Limon:  Vücut için güçlü bir temizleyicidir. Toksinleri vücuttan atmayı sağlayan lifler açısından zengindir.

Chia tohumu:  Kuvvetli bir doğal antioksidandır. Doygunluk hissi verir.

Paylaşmak güzeldir
20

saglikpanosu.net sitesinde yayınlanan tüm yazıların hakları saklıdır. Yazıların tamamının veya bir kısmının www.saglikpanosu.net adresi tıklanabilir şekilde kaynak gösterilmeden herhangi bir yerde kullanılması yasaktır. Aksi durumlarda hukuki yollara başvurulur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*